Klasa 6a w Zielonej Szkole w Siemianach

Uczniowie klasy VIa w Zielonej Szkole w SiemianachPokaż galerie13 i 14.06.2024r. klasa 6a przebywała w Zielonej Szkole w Siemianach. Świetnie bawiliśmy się nie tylko podczas spacerów nad jezioro, które podziwialiśmy między innymi z wieży widokowej, ale także na terenie Ośrodka Promyk, gdzie graliśmy w piłkę, w tenisa stołowego, w baseball, wspólnie spędzaliśmy czas przy ognisku. Późnym wieczorem bawiliśmy się w podchody. Chodziliśmy po lesie, kierując się kolorowymi znakami - łatwo nie było! Ale cel został osiągnięty! Byliśmy z siebie bardzo dumni! Zabawa sprawiła nam dużo frajdy. Bardzo dziękujemy Rodzicom za zorganizowanie nam wspaniałego wypoczynku! 

Uczniowie klas 5 w I LO w Kwidzynie na Festiwalu Nauki

Uczniowie klas V na Festiwalu Nauki w I LO Pokaż galerieDnia 14 czerwca 2024r.  uczniowie klas 5 uczestniczyli w zabawach z biologią, pokazach fizycznych, łamańcach językowych, pokazach biologiczno-chemicznych oraz zajęciach z ratownictwa medycznego w ramach Festiwalu Nauki w I Liceum Ogólnokształcącym.

Serdecznie dziękujemy Dyrekcji i Nauczycielom I Liceum Ogólnokształcące im. Władysława Gębika w Kwidzynie za zaproszenie.

SPOMSIAKI Mistrzami Polski w piłce ręcznej!!

Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży - mamy złoto!!Pokaż galerieMiło jest nam poinformować, że Mistrzami Polski zostali chłopcy z klasy 7a i 8a w ramach Ogólnopolskich Igrzysk młodzieży szkolnej 2024 w piłce ręcznej.

W dniach 9-12.06 .2024 r. w Dźwirzynie odbył się Finał Ogólnopolskich Igrzysk Młodzieży w piłce ręcznej chłopców. Kwidzyn reprezentowali Uczniowie Szkoły Podstawowej z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego z klasy 8a i 7a w składzie: Mateusz Mroczkowski, Mateusz Samp, Michał Leśniak, Mikołaj Magdziak, Oskar Waga, Jakub Waga, Oskar Guziewicz, Oliwer Guziewicz, Mateusz Goska, Jakub Rublewski, Cyprian Kislica, Radosław Felkner, Adam Tissler, Vladyslaw Venklovskyi, Aleksander Ilkiewicz, Igor Ilkiewicz oraz trenerzy Mieczysław Rutkowski i Mateusz Hanis. Drużynę wspierali głośnym dopingiem koleżanki z klasy 7a wraz z rodzicami i wychowawcą Renatą Radomską.

Czytaj więcej

Sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2024

Sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Programistycznym Baltie 2024Pokaż galerie

Miło jest nam poinformować, że uczeń Mateusz Cyzman (6c) został FINALISTĄ (21. miejsce w świecie).
Pozostali uczniowie mają sukcesy na etapie wojewódzkim: Szymon Kacprzyk (6c) - I m-ce, Prawdzik Adam (5d) - VIII, Napiórkowski Wojtek (4b) - X m-ce oraz Prawdzik Mateusz (5d) - XI m-ce.

Finał Międzynarodowego Konkursu Programistycznego Baltie 2024 odbył się 7 czerwca 2024 r. w Tczewie, gdzie uczniowie mieli do zaprogramowania 12 zadań o bardzo dużym stopniu trudności. Konkurs "Baltie" jest przeznaczony dla dzieci i młodzieży ze szkół podstawowych i szkół średnich.

Czytaj więcej

Sukcesy w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym 2024

Wyniki Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny 2024Pokaż galerie21 marca 2024 roku odbył się w naszej szkole Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny. Z przyjemnością informujemy, że w tym prestiżowym konkursie Kornel Koniszuk z klasy 2d oraz Miłosz Orszewski z klasy 4c uzyskali wynik bardzo dobry, a uczniowie: Wiktor Dołkowski z klasy 2c, Adam Warmiński z kasy 2b, Stanisław Bakun z klasy 2a, Dawid Perschke z klasy 3a, Gabriela Rosińska z klasy 3c, David Detmer z klasy 4a, Ludwik Kalkowski z klasy 4d, Natalia Ulenberg z klasy 4c, Dominik Płoński z klasy 5d, Mateusz Prawdzik z klasy 5d, Hubert Wielgosiński z klasy 5d, Józef Cesarz klasy 5c, Szymon Kacprzyk z klasy 6c oraz Patryk Dołkowski z klasy 7c otrzymali wyróżnienia.

Czytaj więcej

Świetlica klas 2 i 3

Świetlica klas 2 i 3Pokaż galerieNasza świetlica to miejsce magiczne.
To właśnie tu odkrywamy, konstruujemy, poznajemy i budujemy swój mały- wielki świat. Bawimy się, nawiązujemy przyjaźnie, zacieśniamy więzi i uczymy się siebie nawzajem! Jesteśmy paczką wesołych, beztroskich i chłonnych przygód dzieciaków. 
Zapraszamy do Naszego świata. Świetliczaki z kl. 2 i 3.

Świteliczaki

ŚwiteliczakiPokaż galerieNasze zdolne dzieciaczki, mimo zbliżających się wakacji, mają chęci do pomocy przy ozdabianiu naszej świetlicy, żeby miło spędzić te ostatnie dni w szkole.

Klasa IIb w piekarni

Klasa IIb w piekarniPokaż galerie6 czerwca 2024r.  uczniowie klasy 2b odwiedzili piekarnię Rochna w Kwidzynie. Podczas wycieczki dzieci zostały zapoznane z zawodem piekarza oraz nazwami urządzeń służących do wypieku pieczywa. Uczniowie mieli okazję wyrabiać samodzielnie bułki. Na koniec czekała na wszystkich pyszna niespodzianka. Dzieci zostały obdarowane smacznymi pączkami oraz dwoma bochenkami chleba w kształcie krokodyla i żółwia.

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
ul. Mickiewicza 56B, 
82-500 Kwidzyn
Telefon: +48 55 279 42 75
Faks: +48 55 279 43 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny przyjęć

Sekretariat jest czynny:  
codziennie 7:30 - 15:30

Dyrektor Szkoły: 
poniedziałek - piątek

Wicedyrektorzy Szkoły: 
poniedziałek - piątek

Pedagog i Psycholog szkolny:
>> godziny pracy <<

Pielęgniarka:
 >> godziny pracy <<

Szkoła w sieci


© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Powrót do góry