Konsultacje

Konsultacje nauczycieli II półroczu 2023/2024

L.p.

Nazwisko i imię

Dzień

Godzina

Miejsce

1 Babicka Anna piątek  7.00 -8.00 P N W-f
2 Balawejder Mariusz czwartek  7.00 -8.00 P N W-f
3 Baprawska Mariola  czwartek  7.00 -8.00 P N
4 Barańska Kinga piątek 7.00 -8.00 130
5 Białecka Agnieszka piątek  7.00 -8.00 228
6 Bielawska-Kapica Renata wtorek 14.00-15.00 biblioteka
7 Boryń Dominik czwartek 7.00 -8.00 P N W-f
8 Brejnakowska Aleksandra środa  7.00 -8.00 420
9 Chmielewska Anna czwartek 7.00 -8.00 131
10 Chojnacka-Żuk Magdalena poniedziałek 7.00 -8.00 120
11 Cichocka Anna czwartek  7.00 -8.00 5
12 Gąsior Anna poniedziałek  7.00 -8.00 244
13 Grodecka Anna piątek  7.00 -8.00 309
14 Guziejewska Danuta wtorek 7.00 -8.00 15
15 Hanis Mateusz piątek 15.30 -16.30 P N W-f
16 Jadach Barbara środa  14.30 -15.30 P N W-f
17 Jadachowska Magdalena czwartek 15.40 - 16.40  PN
18 Janicka Katarzyna środa  14.30 -15.30 240/PN
19 Jaszczyński Łukasz czwartek 14.30 -15.30 PN W-f
20 Kaniecka Elżbieta czwartek 15.30 -16.30 świetlica
21 Kamińska Beata piątek  7.00 - 8.00 422
22 Karaś Katarzyna środa  14.30 -15.30 świetlica (co drugi tydzień, 1i 3 tydzień w m-cu)
23 Klobuszeńska Marzena czwartek 16.20 -17.20 111
24 Kossak  Milena piątek  8.50 -9.50 świetlica
25 Korytowska Paulina środa  14.30 -15.30 310
26 Korzec Natalia wtorek 7.00 -8.00 PN 
27 Kupc Mariusz poniedziałek 15.30 -16.30 PN W-f
28 Lasota Anita środa  15.30 -16.30 213/PN
29 Laszczka Emilia piątek 8.35 - 9.35 świetlica
30 Legiewicz Wioletta środa  14.30 - 15.30 113/PN
31 Lemańska Bożena czwartek 7.00 -8.00 421/PN
32 Łątkowska Sylwia czwartek 15.30 -16.30 PN s.10
33 Marek-Borowska Grażyna środa  7.00 -8.00 PN (co drugi tydzień, 1 i 3 tydzień w m-cu)
34 Matłosz Agnieszka środa  16.00 -17.00 gabinet ped.
35 Mendrzycka Eliza wtorek 14.30 -15.30 317
36 Michalik Kinga czwartek 14.30 -15.30 PN
37 Obuchowska Renata poniedziałek 17.05 -18.05 112
38 Orzędowska Ewa poniedziałek 14.30 -15.30 239
39 Pawlak Paulina wtorek  14.30 -15.30 gabinet psych.
40 Pawłowska Anna

poniedziałek
piątek

7.20 -7.50
7.20 -7.50
320
41 Podgórska Wiesława środa 7.00 -8.00 123
42 Ptak Gnutek Anna czwartek 7.00 -8.00 133/PN
43 Radomska Renata poniedziałek 16.15 -17.15 122
44 Radzik Jowita piątek 14.30 -15.30 świetlica
45 Rodziewicz Joanna wtorek  7.00 -8.00 324/PN
46 Rzoska Tomasz poniedziałek 9.45 -10.45 PN (raz w miesiącu, 1 poniedziałek w m-cu  )
47 Rutkowski Mieczysław poniedziałek 15.30 -16.30 PN W_F
48 Samul Krzysztof czwartek 16.15. -17.15 PN
49 Skalska Paulina wtorek 7.00 -8.00 PN
50 Sobolewska-Heromińska Renata piątek 7.30-8.30 PN W_F
51 Sowińska-Tissler Zuzanna wtorek 7.00 -8.00 PN
52 Strociak Jacek poniedziałek 15.30 -16.00 213/PN
53 Szatkowska Justyna piątek 7.00 -8.00 130
54 Szczepański Krzysztof poniedziałek 7.00 -8.00 PN
55 Szuwarowska Barbara środa 7.30 -8.30 110/PN
56 Szwacka Gabriela piątek  7.30 -8.30 12/PN
57 Szwarc-Węcka Kamila czwartek 15.30 -16.30 PN/219
58 Tyszkowska Alina wtorek 7.00 -8.00 132/PN
59 Wardaszka Sylwia czwartek 7.00 -8.00 13/PN
60 Winnicka Monika poniedziałek 17.15 -18.15 PN
61 Wojtyłka Małgorzata środa  7.30 -8.30 232/PN (raz w miesiącu, 1 środa w m-cu)
62 Wróbel Wojciech czwartek  15.00 -16.00 PN W-f
63 Zielińska Elżbieta piątek 7.00 - 8.00 232/PN
64 Zimnicki Maciej piątek  7.20 -7.50 PN W-f (co drugi tydzień, 1i 3 tydzień w m-cu)
65 Żmuda Jolanta poniedziałek 16.00 -17.00 232/PN (co drugi tydzień, 1i 3 tydzień w m-cu)



 

Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego
ul. Mickiewicza 56B, 
82-500 Kwidzyn
Telefon: +48 55 279 42 75
Faks: +48 55 279 43 75
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Godziny przyjęć

Sekretariat jest czynny:  
codziennie 7:30 - 15:30

Dyrektor Szkoły: 
poniedziałek - piątek

Wicedyrektorzy Szkoły: 
poniedziałek - piątek

Pedagog i Psycholog szkolny:
>> godziny pracy <<

Pielęgniarka:
 >> godziny pracy <<

Szkoła w sieci


© Szkoła Podstawowa z Oddziałami Mistrzostwa Sportowego

Powrót do góry